SILESIAN MMA 26 & WIP 16 w Raciborzu. Podwójna gala sportów walki w RAFAKO Arena

Racibórz szykuje się na mocne wejście w klimat sportów walki 23 maja w RAFAKO Arena po raz pierwszy spotkają się na jednej karcie dwie znane gale: SILESIAN MMA 26 oraz WALCZ I POMAGAJ 16. Będzie głośno, dynamicznie i bardzo emocjonująco — z zawodnikami z całej Polski, lokalnymi nazwiskami i pojedynkami w MMA oraz K1 w małych rękawicach. Warto to zapisać w kalendarzu.
Szczegóły SILESIAN MMA 26 & WIP 16 w Raciborzu
- Data: 23 maja 2026 (sobota), godz. 18:00–21:00
- Miejsce: RAFAKO Arena Racibórz, ul. Racibórz / teren RAFAKO S.A.
- Organizator / marki wydarzenia: SILESIAN MMA oraz WALCZ I POMAGAJ
- Bilety: sprzedaż ma ruszyć wkrótce; na ten moment nie podano ceny ani pełnych informacji o dystrybucji wejściówek
Co czeka kibiców na gali?
To będzie wieczór dla fanów mocnych sportowych wrażeń Na jednej arenie pojawią się zawodnicy z różnych stron Polski, a karta walk ma łączyć pojedynki MMA i K1 w małych rękawicach. Taki format zwykle oznacza szybkie tempo, dużo wymian i atmosferę, która nakręca całą halę.
Sporo emocji powinny też dać występy lokalnych wojowników, którzy zawalczą przed własną publicznością To zawsze dodaje wydarzeniu charakteru — kibice czują, że są naprawdę blisko akcji.
Walcz i Pomagaj 16 — sport z dobrym celem
Druga część gali, WALCZ I POMAGAJ 16, ma także wymiar charytatywny To jedna z tych imprez, w których sport łączy się z pomocą, więc obok czystej rywalizacji liczy się też szczytny cel. Dzięki temu wydarzenie ma nie tylko sportowy, ale i społeczny wymiar.
Racibórz dostanie więc wieczór pełen adrenaliny, głośnego dopingu i walk, które mogą rozgrzać halę do czerwoności
Ostatnie Artykuły

Sakralny koncert w Brzeziu połączy chóry, solistów i instrumenty

W raciborskich autobusach zmieniły się zasady. Bagaż i zwierzęta mają nowe reguły

Przy przejazdach kolejowych ruszą opryski. Chodzi o widoczność i bezpieczeństwo

W Raciborzu noc muzeów zyska kolor. SOWA szykuje eksperymenty i bańkowe widowisko

Policyjna lekcja przy zamku w Tworkowie - ważny sygnał dla pogranicza

Raciborska aplikacja skraca drogę do fachowca i sąsiedzkiej pomocy

Pół miliona na naprawę kanalizacji po powodzi w Raciborzu

Raciborska Straż Miejska ma nowego komendanta. Wybrano Łukasza Krebsa

Polski Związek Łowiecki zacieśnia współpracę z Czechami i Słowacją. Wspólna walka z ASF i nowe działania dla ochrony przyrody

Włoskie tajemnice w Strzesze - Greg Krupa pokazał Italię w cieniu zagadek

Bieg z książką wraca do Raciborza. Na trasie liczy się zabawa

Strażacy z Raciborza usłyszeli słowa uznania w swoim święcie

Raciborski DKF pokaże film o duchowej drodze Jana Pawła II

