Zimowe Otulenie w Bliżej Siebie — joga na hamaku i relaks przy misach

Ciepła, spokojna godzina po pracy, podczas której możesz położyć się w hamaku, rozluźnić ciało i pozwolić, by dźwięki mis wprowadziły Cię w głębokie wyciszenie — brzmi kusząco, prawda? Warto wpaść i przekonać się, jak inaczej może wyglądać relaks.
Szczegóły wydarzenia (Zimowe Otulenie)
21 stycznia (środa), godz. 19:00 – 20:40
Miejsce: Pracy 21, Racibórz
Cena: 80 zł. Ilość miejsc ograniczona. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata pełnej kwoty z góry przed wydarzeniem. Rezerwacje przyjmowane telefonicznie, mailowo lub przez Messenger.
Organizator: Bliżej Siebie
O wydarzeniu
Spotkanie zaczyna się łagodną, relaksacyjną jogą na nisko zawieszonym hamaku — to inny wymiar praktyki, skupiony na rozluźnieniu, wydłużeniu i delikatnym otwarciu ciała przy wsparciu hamaka . W drugiej części uczestnicy będą odpoczywać w otuleniu hamaka przy brzmieniach mis tybetańskich i kryształowych — ich wibracje mają kojący, medytacyjny efekt .
Dlaczego warto:
- głębokie rozluźnienie ciała i umysłu,
- doświadczenie terapii dźwiękiem i wibracją,
- komfortowe warunki w kameralnej grupie.
Dla kogo: dla osób szukających relaksu po aktywnym dniu, chcących spróbować jogi w hamaku i doświadczyć terapeutycznego działania dźwięku. Nie potrzeba specjalnego przygotowania ani doświadczenia w jodze.
Ostatnie Artykuły

Młoda fotografia wraca do Raciborza. Ulotne piękno trafi do biblioteki

Śląsk, który milknie, wróci do opowieści w raciborskiej bibliotece

Sakralny koncert w Brzeziu połączy chóry, solistów i instrumenty

W raciborskich autobusach zmieniły się zasady. Bagaż i zwierzęta mają nowe reguły

Przy przejazdach kolejowych ruszą opryski. Chodzi o widoczność i bezpieczeństwo

W Raciborzu noc muzeów zyska kolor. SOWA szykuje eksperymenty i bańkowe widowisko

Policyjna lekcja przy zamku w Tworkowie - ważny sygnał dla pogranicza

Raciborska aplikacja skraca drogę do fachowca i sąsiedzkiej pomocy

Pół miliona na naprawę kanalizacji po powodzi w Raciborzu

Raciborska Straż Miejska ma nowego komendanta. Wybrano Łukasza Krebsa

Polski Związek Łowiecki zacieśnia współpracę z Czechami i Słowacją. Wspólna walka z ASF i nowe działania dla ochrony przyrody

Włoskie tajemnice w Strzesze - Greg Krupa pokazał Italię w cieniu zagadek

Bieg z książką wraca do Raciborza. Na trasie liczy się zabawa

