Miasto Racibórz wraz z Partnerem - Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A, uprzejmie zaprasza do udziału w Konferencji Booster MŚP ,,Jak wyposażyć firmę w skuteczne narzędzia rozwoju?" oraz Debatę Racibórz 4.0 organizowaną we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim pod patronatem Obserwatorium Polityki Miejskiej Instytutu Rozwoju Miast i Regionów oraz Platformy Przemysłu Przyszłości.

Spotkania odbędą się w dniu 12 kwietnia 2023 r. o godzinie 9.30 w Sali konferencyjnej Hotelu Racibor, przy ul. Wojska Polskiego 25 w Raciborzu.

Podczas wydarzenia pokażemy, jak lokalni przedsiębiorcy mogą rozwinąć swój biznes, jakie są możliwości wsparcia i przyspieszenia rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości, a także jakie wymagania należy spełnić, aby uzyskać m.in. zwolnienia podatkowe i działać w Polskiej Strefie Inwestycji KSSE. Zależy nam na dyskusji, wymianie poglądów i doświadczeń pomiędzy praktykami biznesu, samorządowcami i ekspertami o potencjale regionu w kontekście rozwoju nowoczesnego przemysłu i usług.

link do rejestracji