II edycja Festiwalu Górnej Odry przed nami! Już 24-26 czerwca zaczynamy zabawę na nadodrzańskich bulwarach. Plaża, miejska przystań i Zamek Piastowski przez trzy dni festiwalu dostarczą nam niezapomnianych atrakcji.

Stawiamy na:

- animacje dla dzieci i rodzin: dmuchańce, tor pumptrack, kolejka turystyczna w Parku Zamkowym, warsztaty, konkursy i spektakl „Piraci z Karaibów” oraz spacer historycznym szlakiem miejskim

- atrakcje wodne – wystartują nie tylko Pływadła – będzie to już ich XXIII edycja, ale w ruch pójdą także dostępne dla wszystkich chętnych kajaki i deski SUP;

Będzie kolorowo ( Festiwal Kolorów na stadionie OSiR) i muzycznie. Wybrzmią szanty, zaplanowaliśmy karaoke przy ognisku, zabawę z DJ’em, a na finał tańce w kręgu w Noc Kupały.

Łapcie szczegółowy program atrakcji w Raciborzu (plik PDF w załączniku)

Ahoj Załogo! Do zobaczenia nad Odrą!

Raciborską część Festiwalu Górnej Odry Miasto Racibórz organizuje wspólnie z: Powiatem, Raciborskimi Wodociągami, OSiRem, PWSZ w Raciborzu, MiPBP w Raciborzu, Raciborskim Centrum Kultury i Raciborskim Towarzystwem Wioślarskim.

Jest to II edycja święta marki turystycznej Kraina Górnej Odry. Świętować będziemy równolegle w Raciborzu, Rybniku, Żorach, Jastrzębiu-Zdroju, Chałupkach, Wodzisławiu Śląskim i w Turzu!

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Festiwal Górnej Odry 2022.pdf 22-06-17 11:53 1.25MB pobierz plik: Festiwal Górnej Odry 2022.pdf