Wieczór dla dorosłych w Strefie SOWA: zdrowie serca i akceptacja ciała
Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności zaprasza dorosłych mieszkańców do udziału w wyjątkowym wydarzeniu poświęconym zdrowiu i akceptacji ciała. To doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę i skorzystać z porad ekspertów w dziedzinie dietetyki i fitnessu.
  1. Spotkanie odbędzie się 27 czerwca 2024 r. w godzinach 18.30-22.00.
  2. Tematem przewodnim będzie otyłość, zdrowie serca i akceptacja własnego ciała.
  3. Wydarzenie obejmuje wykład na żywo oraz konsultacje ze specjalistami.
  4. Bilety w cenie 16 zł dostępne w kasie SOWA Racibórz w dniu wydarzenia.

W ramach "Wieczoru dla dorosłych" uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchać wykładu pt. "Otyłość — czy rzeczywiście jesteśmy bezradni?", który poprowadzi dr hab. n. med. Mariusz Wyleżoł. Wykład będzie transmitowany na żywo z Centrum Nauki Kopernika w Warszawie, a liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto przybyć wcześniej.

Spotkanie zgromadzi wielu specjalistów z różnych dziedzin związanych ze zdrowiem i aktywnością fizyczną. Wśród gości znajdą się dietetycy, w tym dietetyk kliniczny, sportowcy, trenerzy personalni oraz przedstawiciele fitness klubów i siłowni. Będzie to doskonała okazja do skonsultowania się z ekspertami i uzyskania cennych wskazówek dotyczących dbania o zdrowie i formę.

Dodatkowym atutem wydarzenia jest możliwość zwiedzenia sal z interaktywnymi eksponatami, co z pewnością urozmaici wieczór i dostarczy wielu wrażeń. Warto zaznaczyć, że wydarzenie jest skierowane wyłącznie do osób pełnoletnich, a wcześniejsze zapisy nie są wymagane.

Bilety w cenie 16 zł można nabyć w kasie SOWA Racibórz przy ul. Żorskiej 2 w dniu wydarzenia do godz. 18.30. Lista gości specjalnych obejmuje m.in. Cross Trening Racibórz, Dymel Catering Dietetyczny Lifestyle, Mega Moc Fitness & Wellness, Well Fitness Racibórz, Sandra Kania Dietetyk Kliniczny, UMAMI Dietetyk Aleksandra Kajstura - Janiuk, Akademia Fitness Racibórz, Herbaciarnia Bombilla oraz Twoje Zdrowie.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby dowiedzieć się więcej o zdrowiu, spotkać się z ekspertami i spędzić wieczór w inspirującej atmosferze. Do zobaczenia w Strefie Odkrywania Wyobraźni i Aktywności!


Urząd Miasta Racibórz