Państwo Buczkowscy świętują 55-lecie małżeństwa w obecności prezydenta Wojciechowicza
Państwo Alojzy i Anna Buczkowscy obchodzą 55-lecie swojego małżeństwa. Z tej okazji w ich domu odbyła się wyjątkowa uroczystość, na której pojawili się prezydent Jacek Wojciechowicz oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyna Kalus. Spotkanie było pełne ciepłych wspomnień i wzruszeń.
  1. Państwo Buczkowscy świętują 55-lecie małżeństwa.
  2. W uroczystości wzięli udział prezydent miasta i kierownik USC.
  3. Jubilaci opowiedzieli o swoich młodzieńczych latach.
  4. W spotkaniu uczestniczyły również córka i wnuczka jubilatów.

Małżonkowie, którzy powiedzieli sobie sakramentalne "tak" 7 czerwca 1969 roku w Kietrzu, świętowali w towarzystwie najbliższych oraz przedstawicieli lokalnych władz. Prezydent Jacek Wojciechowicz i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyna Kalus złożyli jubilatom serdeczne życzenia, wręczając kwiaty, upominek oraz dyplom gratulacyjny.

Po oficjalnej części uroczystości, gospodarze zaprosili gości na poczęstunek. W trakcie spotkania państwo Buczkowscy dzielili się swoimi wspomnieniami z młodzieńczych lat, opowiadając o różnych przeżyciach i wydarzeniach, które ukształtowały ich wspólne życie. Obecność córki i wnuczki dodała spotkaniu rodzinnego charakteru.

Państwo Buczkowscy są przykładem, że miłość i wzajemny szacunek mogą przetrwać próbę czasu. Ich historia to piękny dowód na to, że wspólne życie pełne jest zarówno radości, jak i wyzwań, które można pokonać dzięki wzajemnemu wsparciu. Z okazji jubileuszu 55-lecia ich małżeństwa, życzymy im dużo zdrowia, szczęścia i miłości na kolejne lata.


Na podst. UM Racibórz