Dzieci wezmą udział w niezapomnianych, pirackich przygodach
Dzieci wezmą udział w niezapomnianych, pirackich przygodach

W dniu 4 czerwca, w ramach obchodów Dni Raciborza, zapraszamy wszystkie dzieci do Raciborskiego Centrum Kultury na niezapomnianą przygodę! "Piracka przygoda" to spektakl pełen animacji, piosenek i niesamowitej zabawy, który przeniesie widzów w świat morskich przygód.

Rockowy Abordaż!

„Piracka przygoda” to spektakl dla dzieci połączony z animacją i piosenką. Prostota przekazu i bliskość dzieci z bohaterami wciągną widzów w morską opowieść pełną dobrej zabawy. Uczestnicy spektaklu wypłyną wspólnie z twórcami na szerokie wody pirackich przygód. Przedstawienie realizowane przez Raciborskie Centrum Kultury w ramach cyklu Aktywne Spotkania Dzieci z Teatrem. Do zobaczenia! AHOJ!

Orliński Cover Band powstał z inicjatywy Tomka Orlińskiego. Skład zespołu tworzą muzycy sesyjni z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Grają hity polskiej jak i światowej sceny muzycznej, co gwarantuje dobrą zabawę podczas ich koncertów.

Wojtek Szumański to kompozytor, autor tekstów, wokalista i gitarzysta, ale przede wszystkim wnikliwy obserwator emocji. W jego repertuarze znajdziemy piosenki poetyckie, melancholijne czy satyryczne. Teledyski Wojtka na YouTube wygenerowały łącznie ponad 60 milionów wyświetleń! Wojtek porywa naturalnością, a jego teksty opowiadają historie lekkie, ale ważne, często zabawne, ale chwytające za serce. Wojtek Szumański zagra w pięcioosobowym składzie. Akustyczne brzmienie zespołu potrafi porwać tysiące fanów do wspólnego śpiewania!

Coast Patrol to generująca niesamowitą energię i silny emocjonalny przekaz formacja z Górnego Śląska, tworząca od stycznia 2016 roku szeroko pojętą muzykę Pop, Rock, RnB, Elektronika. Jest to kooperacja doświadczonych muzyków z ogólnopolskimi sukcesami. Zespół został powołany do życia przez producenta muzycznego i realizatora dźwięku o pseudonimie DaMo. Frontman składu to charyzmatyczny wulkan energii, którym jest świetny wokalista Kamil Hołek. Za jego sprawą nasz każdy koncert to nie tylko eksplozja niezapomnianych emocji, ale również wymiana pozytywnej energii i nieustająca interakcja z publicznością.