Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu prowadzi czynności poszukiwawcze na podstawie zawiadomienia o zaginięciu za nw. osobą : Piotr Żyła lat. 45 zam. Zawada Książęca

Rysopis: Wzrost ok 180 cm, szczupły, sylwetka barczysty, wiek z wyglądu około 45 lat, włosy krótkie jasny blond, oczy niebieskie, nos duży prosty, brak zarostu, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne na przodzie.

Ubiór: spodnie jeansowe koloru granatowego, buty męskie typ mokasyny koloru czarnego, koszula biała w niebieską dużą kratę, granatowy sweter z dekoltem w serek.

Zaginiony w dniu 10.09.2022 roku opuścił miejsce zamieszkania i do dnia dzisiejszego nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż w dniu 12.09.2022 roku przebywał na terenie Ostrawy w Czechach.

W związku z powyższym każda osoba, która posiada jakąkolwiek informację na temat miejsca pobytu zaginionego  proszona jest o przekazanie tej informacji osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu ul. Bosacka 42 lub pod nr. telefonu : 47 85 562 00, 47 85 562 86 lub pod nr. alarmowy :  112.                                     

  • Policjant na dyżurce
  • Zaginiony Piotr Żyła
    Zaginiony Piotr Żyła