Groźny wypadek na ulicy Rybnickiej w Rzuchowie! Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do dachowania auta. Na szczęście mężczyzna był trzeźwy i został przewieziony do szpitala na badania. Policja apeluje o większą ostrożność na drogach!
Rzuchów wstrzymany przez poważny wypadek drogowy
Dziś przed południem, około godziny 10:00, na ulicy Rybnickiej w Rzuchowie miało miejsce niebezpieczne zdarzenie drogowe. Kierujący samochodem marki Cupra, 56-letni mężczyzna, stracił kontrolę nad pojazdem, co skutkowało dachowaniem. Na miejsce natychmiast wezwano wszystkie służby ratunkowe, które szybko podjęły działania.
Kierowca trafił do szpitala, ale był trzeźwy
Po przybyciu na miejsce zdarzenia, ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanemu kierowcy, który został przetransportowany do szpitala w celu przeprowadzenia szczegółowych badań. Jak wykazało badanie alkomatem, mężczyzna był trzeźwy. To kolejny przykład na to, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na drodze.
W związku z tym incydentem policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i rozwagę podczas jazdy. Pamiętajmy, że każdy z nas ma wpływ na bezpieczeństwo na drogach. Warto dbać o siebie i innych uczestników ruchu, aby uniknąć tragicznych w skutkach zdarzeń.
Źródło: KPP w Raciborzu