Ferie w Raciborzu: odkryj królewskie atrakcje w lokalnej bibliotece!

Ferie zimowe w Raciborzu nabierają królewskiego charakteru! Już wkrótce mieszkańcy będą mieli okazję przenieść się w czasie i odkryć tajemnice zamku oraz królewskiego życia. Nie przegapcie tej wyjątkowej szansy na niezapomniane przygody!
- Królewskie ferie w Raciborzu zapisz się już dziś!
- Teatralne emocje i noc gier w Raciborzu
Królewskie ferie w Raciborzu zapisz się już dziś!
Biblioteka w Raciborzu, a dokładnie EUREKA - Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprowicza 12, zaprasza najmłodszych na niezwykłe zajęcia, które odbywać się będą w każdy poniedziałek, środę i piątek od godziny 11:00 do 14:00. W programie znajdą się m.in. warsztaty plastyczne, literackie oraz zwiedzanie Zamku Piastowskiego. Dodatkowo, dzieci będą mogły uczestniczyć w Balu na Królewskim Dworze! Zapisy na te fascynujące wydarzenia ruszają już 3 lutego!
Teatralne emocje i noc gier w Raciborzu
28 lutego zaplanowano wycieczkę do Teatru Miejskiego w Gliwicach na spektakl Dzieci z Bullerbyn, który zachwyca kolejne pokolenia. Uczestnicy muszą mieć ukończone 6 lat, a koszt wyjazdu wynosi 50 zł. Zgłoszenia przyjmowane są od 3 lutego w EURECE.
Dla starszej młodzieży Stacja Młodych, mieszcząca się w budynku Dworca PKP w Raciborzu, przygotowała NOC Z GRAMI BEZ PRĄDU, która odbędzie się tego samego dnia. To idealna okazja, by spędzić czas w gronie nowych znajomych i odkryć pasjonujący świat gier planszowych. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto szybko zarezerwować swoje miejsce, kontaktując się pod numerem telefonu 500 334 245 lub wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Miłośnicy Harry’ego Pottera również nie będą zawiedzeni! W dniach 17-26 lutego o godzinie 15:00 Stacja Młodych zaprasza na maraton filmowy z serii o czarodzieju z Hogwartu. Od Harry’ego Pottera i Kamienia Filozoficznego” aż po Harry’ego Pottera i Insygnia Śmierci, część druga” to prawdziwa gratka dla fanów!
Pamiętajcie, że zima w Raciborzu może być pełna niesamowitych przygód! Dołączcie do królewskich zajęć organizowanych przez Bibliotekę i cieszcie się feriami pełnymi radości i twórczości!
Źródło: Urząd Miasta w Raciborzu
Ostatnie Artykuły

W Parku Zamkowym ma powstać deszczowy ogródek. Młodzi pokazali projekty

W spichlerzu w Sudole ożyły dawne zioła i obrzędy lata

Raciborski policjant na podium po wymagającej rywalizacji strzeleckiej

W Raciborzu policjanci dali przedszkolakom ważną lekcję przed wakacjami

Policyjna lekcja dla przedszkolaków - w tle wakacyjne zagrożenia

Leśny spacer i pomoc dla schroniska wracają do Nędzy

GUS liczy pola i stada. Rolnicze dopłaty zależą od tych danych

Strzecha Seniorzy świętują 20 lat. Po koncercie czeka taneczny finał

Wakacyjne błędy, które mogą skończyć się tragedią nad wodą i na drodze

Uciekł z towarem za 400 zł, zatrzymał go policjant po służbie w Raciborzu

Na DK 78 w Zabełkowie jedno wymuszenie skończyło się szpitalem

Raciborska drogówka ruszyła na drogi. Piesi są dziś pod lupą

Kolorowy korowód przeszedł przez Racibórz. Finał miał wielki rozmach

W Babicach policjant dał dzieciom lekcję, której nie ma w podręcznikach
Przydatne dane teleadresowe
- Śląski Oddział Straży Granicznej w Raciborzu - kontakt, wydziały i placówki
- Urząd Stanu Cywilnego w Krzanowicach - kontakt, godziny, opłaty i dostępność
- Biblioteka w Krowiarkach - filia, godziny, karta i katalog
- Gminny Zespół Oświaty w Krzyżanowicach - kontakt, godziny, zapisy
- Urząd Stanu Cywilnego w Kuźni Raciborskiej - kontakt, sprawy cywilne i ewidencja
- Ośrodek Zdrowia w Chałupkach - adres, godziny przyjęć i rejestracja
