Policjanci z raciborskiej drogówki zatrzymali trzech mężczyzn, związanych z posiadaniem narkotyków. Do zatrzymania 24-latka i dwóch 19-latków doszło w nocy z czwartku na piątek podczas kontroli drogowej skody w Raciborzu przy ulicy Różyckiego. Policjanci ujawnili prawie 50 gramów narkotyków w tym ponad 20 działek dilerskich marihuany.

I tym razem intuicja raciborskich mundurowych nie zawiodła, pozwoliła zatrzymać trzech mężczyzn związanych z posiadaniem narkotyków. Historia miała swój początek po północy z 13/14 kwietnia, podczas kontroli drogowej samochodu skoda w Raciborzu przy ulicy Różyckiego. Wówczas policjanci ustalili, że 24-letni kierowca nie posiada uprawnień do kierowania. Ponadto w pojeździe znajdowało się dwóch pasażerów, którzy w czasie policyjnej kontroli zachowywali, się niespokojnie co wskazywało, iż mogą mieć coś na sumieniu. Mundurowi natychmiast przystąpili do działania, którego efektem było ujawnienie wewnątrz pojazdu prawie 50 gramów substancji zabronionych w tym ponad 20 działek dilerskich marihuany. W związku z ujawnieniem narkotyków zarówno kierowca, jak i dwóch 19-letnich pasażerów zostało zatrzymanych i trafiło do policyjnego aresztu. W toku dalszych czynności w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania 24-latka policjanci ujawnili kolejne 5 gramów substancji zabronionych. Mężczyznom za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pobytu w więzieniu.
Przestrzegamy i przypominamy: osobom, które posiadają narkotyki, grozi kara do 3 lat więzienia, natomiast wobec tych, którzy podejmują się ich sprzedaży, może zostać orzeczona kara nawet do 10 lat więzienia.

  • Mężczyzna zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków
  • Mężczyzna zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków
  • Mężczyzna zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków