Wielu z nas swoim wyglądem, zachowaniem wśród ludzi i ogólną prezencją stara się wyrazić siebie. Każdy z nas ma swój styl. Jeżeli ciężko nam go określić to rozwiązań jest wiele. Możemy dla przykładu wybrać się do galerii handlowej by przymierzyć ubrania, ale też dobrym rozwiązaniem jest poszukanie inspiracji w internecie. Jest tego tak wiele, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ubiór to jednak nie jedyny sposób na wyrażenie siebie. Człowiek ma więcej zmysłów, nie tylko wzrok. Zapach, który na sobie nosimy też powinien być konkretny, jeżeli chcemy wyrazić siebie. Dla osób odważnych i pewnych siebie z pewnością sprawdzi się linia perfum Azzaro, którą oferuje perfumeria warszawa https://indizio.pl/pl/producer/Azzaro/450# .

Loris Azzaro i jego linia odważnych perfum

Loris Azzaro jest francuskim projektantem mody, który w latach 60 zyskał bardzo dużą sławę dzięki założeniu swojego domu mody. Łamał ówczesne modele modowe i wprowadzał swoje pomysły, które na nowo nakręciły modowe wytyczne. W swoich kreacjach używał jaskrawych materiałów, wyróżniał się na tle innych projektantów tamtych lat. Dzięki zdobytej sławie stał się cenionym projektantem, którego kreacje ubierały gwiazdy takie jak Nicole Kidman czy Claudia Cardinale co już świadczy jakiej skali projektantem był. Nietrudno zatem się domyślić, że oferowane przez niego perfumy również muszą być wyjątkowe.

Jego linia zapachów charakteryzuje się świeżością i intensywnością.

Azzaro Chrome

Azzaro Chrome jest niezwykle ciekawym zapachem, wyróżniającym się na tle dostępnych dziś na rynku wód toaletowych . Jest to kompozycja cytrusowa, łączy w sobie nuty ananasa, cytryny, drzewa sandałowego, rozmarynu, kolendry, jaśminu i wielu więcej nut zapachowych. To bardzo złożona woda toaletowa skierowana do mężczyzn, którzy za cel w życiu stawiają radość i spełnienie. To zapach dla osób lubiących podróże, szukających swojego ,,ja” marzycieli. Zapach jest niezwykle odświeżający, przywodzący na myśl przygodę. Świetnie się spisuje na letnie dni i przyjemne letnie wieczory. 

Azzaro Chrome Intense

Azzaro Chrome Intense to również męski. Inny od zwykłego Chrome, ale również wyjątkowy i warty uwagi. Zapach ten łączy w sobie doskonale nuty takie jak bergamotka, imbir, jaśmin wodny, piżmo i nuty drzewne. Zapach ten łączy w sobie dwie cechy męskie - siłę i delikatność co można wyczuć. To kompozycja dla pewnych siebie, ambitnych mężczyzn, nie bojących się postawić na swoim. Zapach również sprawdzi się na ciepłe wiosenne lub letnie dni i noce. 

Azzaro Chrome Legend

Zapach ten wyróżnia się rześkością. Jest bardzo męski i można wyczuć w nim nuty jabłka, pomarańczy, nut wodnych, aromatu herbaty mate czy nut drzewnych jak np. drzewo cedrowe. Wydany został w 2007 roku i do dziś jest bardzo lubianych zapachem wśród mężczyzn szukających czegoś co uwydatni ich męskie cechy, ale też nada rześkości. 

Azzaro Chrome Sport

Sama nazwa wskazuje czego można się spodziewać po tym zapachu. To zapach świadczący o wysportowanej sylwetce i dynamiczności. Zapach ten składa się z nut takich jak bergamotka, grejpfrut, cytryna, pomarańcza, ale też nut drzewnych i wodnych. 

Jak się wyróżnić dzięki swojemu stylowi?