Policja Racibórz: Raciborscy kryminalni zatrzymali 74-letniego złodzieja i odzyskali skradziony portfel

1 min czytania

Wczoraj raciborscy kryminalni zatrzymali 74-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży portfela wraz z zawartością. Do przestępstwa doszło 15 lipca br. w jednym z raciborskich marketów przy ulicy Rybnickiej.

Łączna suma poniesionych strat została wyceniona przez poszkodowanego na kwotę jednego tysiąca złotych. Stróże prawa natychmiast po przyjęciu informacji o przestępstwie podjęli szereg działań mających na celu ustalenie i zatrzymanie osoby związanej z kradzieżą. Poczynione ustalenia pozwoliły raciborskim policjantom w dniu wczorajszym zatrzymać 74-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego jako osobę związaną z przestępstwem. Mężczyzna usłyszał już od śledczych zarzut, teraz grozi mu nawet 5 lat pobytu w więzieniu. Ponadto kryminalni odzyskali utracony w wyniku przestępstwa portfel wraz z całą zawartością.

Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu,

raciborz.slaska.policja.gov.pl/

raciborz.slaska.policja.gov.pl/k20/informacje/wiadomosci/265023,Raciborscy-kryminalni-zatrzymali-74-letniego-zlodzieja-i-odzyskali-skradziony-po.html

Autor: krystian