UM Racibórz: Zapraszamy wystawców na jarmark wielkanocny
Informujemy, że w dniach 12 - 14 kwietnia od godziny 10.00 do 18.00 w Raciborzu na Rynku organizowany będzie Jarmark Wielkanocny.
Do udziału w jarmarku serdecznie zapraszamy wystawców, zwłaszcza reprezentujących branżę rękodzielnictwa (wytwórców i sprzedawców ceramiki, obrazów, tradycyjnych zabawek, przedmiotów drewnianych, ręcznie wykonanej biżuterii) oraz tradycyjnych wyrobów spożywczych (chlebów, wędlin, miodów, także miodów pitnych). Swoje zgłoszenia prosimy przesyłać do 4 kwietnia na adres Urząd Miasta Racibórz, ul. Króla Stefana Batorego 6, 47-400 Racibórz. Domki będą do odbioru do 14 kwietnia.
Wydarzenie jest organizowane przez dwa największe miasta Euroregionu Silesia - Racibórz i Ostravę - w ramach projektu Wspólna organizacja CZ-PL działalności kulturalnej dwóch największych miast Euroregionu Silesia” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.
Więcej o warunkach uczestnictwa oraz zasadach obowiązujących podczas Jarmarku Wielkanocnego przeczytacie w Regulaminie Jarmarków organizowanych przez Miasto Racibórz w ramach projektu Wspólna organizacja CZ-PL działalności kulturalnej dwóch największych miast Euroregionu Silesia” , które publikujemy poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Informacja o projekcie
Miasto Racibórz oraz Urząd Miasta Ostrawy-Poruby wspólnie rozpoczęli realizację projektu, w ramach którego w latach 2019 i 2020 odbędzie się 6 jarmarków Jarmarki Wielkanocne, Bożonarodzeniowe oraz jarmarki podczas Dni Raciborza i Babiego Lata w Ostrawie Porubie.
Celem projektu jest rozwój i wzmocnienie współpracy między partnerami, między Ostrawą Porubą a Raciborzem.
Współpraca ma na celu organizowanie imprez kulturalnych i społecznych, które przybliżą sposób życia sąsiadów, pozwolą pogłębić komunikację między dwoma regionami i przyczyniać się do zmniejszenia barier społecznych i kulturalnych między dwoma narodami. Projekt pn. Wspólna organizacja CZ-PL działalności kulturalnej dwóch największych miast Euroregionu Silesia/Společná CZ-PL organizace kulturních aktivit dvou největších měst Euroregionu Silesia (numer rejestracyjny projektu: CZ.11.4.120 / 0.0 / 0.0 / 17_028 / 0001625) powstał w 2017 oraz w 2018 roku i został wybrany do dofinansowania z INTERREG V A Czechy - Polska w ramach osi priorytetowej 4 - Współpraca instytucji i społeczności, o maksymalnej kwocie dofinansowania 312 708,88 euro. Partnerem zarządzającym jest statutowe miasto Ostrava - dzielnica Poruba.
| kategoria: Powiązane pliki [2] format | Nazwa pliku | Data publikacji | Rozmiar | Pobierz |
|---|---|---|---|---|
| doc | Regulamin udziału w Jarmarku Wielkanocnym 2019 dla wystawców | 19-03-26 11:08 | 164.5KB | |
| doc | Formularz Zgłoszenia Uczestnictwa w Jarmarku Wielkanocnym w 2019 roku | 19-03-26 11:10 | 155KB |
Urząd Miasta Racibórz,
raciborz.pl/urzad/aktualnosci_lista/Zapraszamy-wystawcow-na-jarmark-wielkanocny/idn:7202
Ostatnie Artykuły

Prawie 3 promile na motorowerze - zatrzymała go raciborska drogówka

Przedszkolaki z Ocic usiadły za kierownicą radiowozu policji z Raciborza

Łona bierze na nowo „Klątwę Doliny Węży”. DKF PULS szykuje seans

W RCK o bezpieczeństwie i hejcie. Na finał zagra Alien x Majtis

Młoda fotografia wraca do Raciborza. Ulotne piękno trafi do biblioteki

Śląsk, który milknie, wróci do opowieści w raciborskiej bibliotece

Sakralny koncert w Brzeziu połączy chóry, solistów i instrumenty

W raciborskich autobusach zmieniły się zasady. Bagaż i zwierzęta mają nowe reguły

Przy przejazdach kolejowych ruszą opryski. Chodzi o widoczność i bezpieczeństwo

W Raciborzu noc muzeów zyska kolor. SOWA szykuje eksperymenty i bańkowe widowisko

Policyjna lekcja przy zamku w Tworkowie - ważny sygnał dla pogranicza

Raciborska aplikacja skraca drogę do fachowca i sąsiedzkiej pomocy

Pół miliona na naprawę kanalizacji po powodzi w Raciborzu

