Uczniowie nagrodzeni Europejską Odznaką Jakości za projekt “Woman can do it!

Dwunastoosobowy zespół z powiatowej szkoły otrzymał prestiżowe wyróżnienie za projekt edukacyjny “Woman can do it!” - to sygnał, że młodzi z Raciborza potrafią realizować inicjatywy oceniane także na poziomie europejskim. Wśród nagrodzonych znalazły się osoby, które aktywnie włączyły się w prace projektowe, a ich nazwiska zostaną upublicznione w powiatowym newsletterze i materiałach promocyjnych. Nad przebiegiem działań czuwała nauczycielka Katarzyna Koczy.
W skład zespołu weszli: Amelia Kisiel, Maja Krężlewska, Emma Kschuk, Anna Kubiak, Milena Liszka, Malwina Luterek, Piotr Martinek, Marta Musioł, Kamila Pawula, Emilia Reichel, Natalia Szmel i Konrad Tatura. Ich zaangażowanie zostało docenione przyznaniem Europejskiej Odznaki Jakości, która potwierdza wysoki standard działań edukacyjnych ocenionych w międzynarodowym konkursie.
Dla szkoły oznacza to nie tylko prestiż, ale też materiał do dalszej promocji osiągnięć młodzieży - listy uczestników i opis projektu pojawią się w oficjalnych publikacjach powiatu. Dla samych uczniów wyróżnienie może otworzyć kolejne możliwości wymiany i współpracy na poziomie europejskim.
na podstawie: Starostwo Powiatowe w Raciborzu.
Ostatnie Artykuły

153 km/h na DK45 - czterech kierowców straciło prawa jazdy

Urzędowe korytarze pełne historii. Racibórz szykuje noc z czekoladą

Racibórz wraca do biznesowych rozmów. Dziesiąty raz na kongresie w Katowicach

Dawne RAFAKO ma wrócić do gry. W tle wojsko i setki miejsc pracy

Awans w raciborskiej komendzie - policjanci odebrali akty mianowania

W Raciborzu kryminał spotka się z historią wojennych sekretów

Rower znika w kilka chwil - policja apeluje przed majówką

Maj w bibliotece rozciąga się na kluby i spotkania dla każdego

H2Ostróg kończy 12 lat i szykuje dzień pełen wodnych atrakcji

Po służbie ruszył za złodziejem w Raciborzu - interwencja skończyła się zatrzymaniem

Dwie rocznice spotkają się pod pomnikiem Matki Polki

113 km/h w Pawłowie - kierowca z Raciborza pożegnał się z prawem jazdy

Dwa pociski z II wojny światowej w lesie pod Raciborzem

