Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu - drugie miejsce w konkursie “Policyjna Kropla Krwi

Zastępca komendanta odebrał dyplom i statuetkę przyznane jednostce za wkład w honorowe krwiodawstwo. Wyróżniono też funkcjonariusza z Posterunku Policji w Pietrowicach Wielkich za regularne oddawanie krwi i promocję akcji.
Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu zajęła drugie miejsce w pierwszej edycji konkursu “Policyjna Kropla Krwi” w kategorii “Najlepsza Jednostka”. Nagroda została przyznana za zaangażowanie funkcjonariuszy w działania na rzecz honorowego krwiodawstwa.
Dyplom oraz statuetkę odebrał zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu - mł. insp. Mirosław Mielańczyk. Wręczenie wyróżnienia potwierdza wieloletnie uczestnictwo raciborskiej jednostki w akcjach oddawania krwi.
Dodatkowe drugie miejsce w konkursie indywidualnym “Krwawy Policjant” zdobył mł. asp. Paweł Cygler z Posterunku Policji w Pietrowicach Wielkich. Funkcjonariusz od lat promuje krwiodawstwo, regularnie oddaje krew i angażuje się w lokalne akcje pomocowe.
Komenda podkreśla, że nagrody są potwierdzeniem pracy i motywacją do dalszego promowania honorowego krwiodawstwa oraz niesienia pomocy potrzebującym.
na podstawie: Policja Racibórz.
Ostatnie Artykuły

Weterynaria w Raciborzu ostrzega przed obowiązkiem dla hodowców i pszczelarzy

Pięciu pijanych kierowców wpadło podczas jednej akcji na drogach powiatu

Pszczele sekrety wejdą do Klubu Ojca w raciborskiej bibliotece

Dzielnicowy wszedł do klas w Krzanowicach i uderzył w kradzieże

Żywe słowo wraca na scenę Strzechy i przyciąga młodych recytatorów

Sąsiad i radio mogą zatrzymać włamywacza zanim wejdzie do środka

102 km/h w zabudowanym - motocyklista stracił prawko w Kornowacu

Smerfy wracają na scenę z muzyką, zgrywusami i Gargamelem w tle

Raciborzanie ruszą na Skrzyczne i Czupel w jednej górskiej wyprawie

Czułość, jazz i rozmowa o sztuce zamkną wystawę w RCK

Świąteczny spokój tylko z pozoru - policja miała 146 interwencji

W raciborskiej bibliotece śląska godka znów wyjdzie na pierwszy plan

Technologia czułości w Raciborzu - obrazy, które zostają w głowie

