Bezpłatne badania budynków kamerą termowizyjną
Chcesz zaoszczędzić na ogrzewaniu? Odkryj, jak termowizja może pomóc Twojemu domowi!
  • Ograniczona oferta darmowych badań termowizyjnych dla nieruchomości.
  • Możliwość zidentyfikowania miejsc ucieczki ciepła oraz mostków termicznych.
  • Dodatkowa szansa na konsultacje dotyczące dotacji na termomodernizację.
  • Rezerwacja terminu badania poprzez kontakt telefoniczny.

W ostatnim czasie coraz więcej właścicieli domów szuka sposobów na zwiększenie efektywności energetycznej swoich nieruchomości. Jednym z kroków, który może przyczynić się do znacznych oszczędności, jest wykonanie badania termowizyjnego. Na szczęście, dla mieszkańców naszego miasta pojawiła się wyjątkowa okazja, aby skorzystać z takiej usługi bez żadnych kosztów.

Badanie termowizyjne to nieinwazyjna metoda diagnozy, która pozwala na wizualizację temperatury różnych powierzchni budynku. Przy użyciu specjalistycznej kamery, specjaliści są w stanie wykryć obszary, przez które ucieka ciepło, a co za tym idzie – wskazać potencjalne miejsca na poprawę izolacji. To nie tylko sposobność do zwiększenia komfortu, ale i do redukcji rachunków za ogrzewanie.

Do ujęć termowizyjnych dołączona jest możliwość konsultacji z ekspertami w dziedzinie termomodernizacji. Mieszkańcy będą mogli uzyskać informacje o dostępnych formach wsparcia finansowego, które pomogą w realizacji inwestycji mających na celu poprawę efektywności cieplnej domów. Również właściciele nieruchomości, którzy rozważają wymianę starych, nieefektywnych systemów grzewczych na nowoczesne i ekologiczne, znajdą tu wsparcie i porady.

Warto podkreślić, że liczba dostępnych miejsc na bezpłatne badania jest ograniczona, a o przydziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zainteresowani mieszkańcy powinni jak najszybciej zarejestrować swój udział, dzwoniąc pod numer 31 1003 897. Nie przegap tej okazji, aby sprawdzić, jak Twoja nieruchomość trzyma ciepło i jak możesz poprawić jej efektywność energetyczną.


Na podstawie: Urząd Miasta Racibórz