Zamykanie naczynek - doskonały zabieg na popękane naczynka

Zamykanie naczynek to zabieg, który wykonamy w renomowanej placówce kosmetologicznej. W tym miejscu kosmetolodzy dbają o nasz komfort, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo i wygodę. Przyjrzyjmy się temu, jakie zalety ma skorzystanie z profesjonalnego zamykania naczynek? Czym cechuje się zabieg? Co jest najważniejsze?

Zamykanie naczynek na nogach

Popękane naczynka to problem, który spędza nam sen z powiek. Jeśli chodzi o zamykanie naczynek na nogach, tutaj zazwyczaj stosuje się:

  • diodowy laser, który działa skutecznie i sprawnie. Pozwala obkurczyć rozszerzona naczynka i wykonać zamykanie naczynek.
  • laserowe zamykanie naczynek, które działa bezpośrednio na oksyhemoglobinę.

Zamykanie naczynek jest zadaniem dla specjalistów - kosmetologów, którzy świetnie znają się na takich zabiegach. W naszych gabinetach każdy może liczyć na kompleksową ofertę i najnowszy sprzęt. Wykonujemy zamykanie naczynek na twarzy, na nogach i innych częściach ciała” - mówi kosmetolog Natalia Cholak z Clinica Cosmetologica.

Jakie zalety ma zamykanie naczynek?

Zamykanie naczynek nie trwa długo (od 15 do 60 minut) i jest bezbolesne. Przed zabiegiem odstawiamy retinoidy i rezygnujemy z opalania. Sam zabieg polega na wykorzystaniu nowoczesnych laserów, które oddziałują na naszą skórę. Zamykanie naczynek daje efekty bardzo szybko - nasza cera staje się gładka i wolna od nieestetycznych, popękanych naczynek. Pamiętajmy o tym, aby po zabiegu stosować delikatne maści chłodzące i nawilżające.

Gdzie wykonamy zamykanie naczynek?

Najlepszym rozwiązaniem jest wybór profesjonalnej placówki, takiej jak Clinica Cosmetologica, gdzie skorzystamy z pomocy kosmetologów. W gabinetach wykonywane jest zamykanie naczynek na twarzy i nogach. Specjaliści cały czas się szkolą, doskonaląc swoje umiejętności. Na pierwsze wizycie dowiemy się, jak przebiega cały proces i jaki zabieg jest dla nas najlepszy.

Podsumowując warto zauważyć, że zamykanie naczynek Gdańsk Clinica Cosmetologica wykonuje doskonale, pozwala to na nowo cieszyć się gładką cerą. Jeśli zauważymy na skórze pękające naczynka, trzeba działać jak najszybciej. Profesjonalne zamykanie naczynek wykonamy sprawnie w Clinica Cosmetologica.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607