MM AUTO - skup aut w całej Polsce

Skup czy złomowanie? Z MM AUTO możesz wybrać to, co chcesz!

Na stronie głównej MM AUTO w pierwszej kolejności u góry zostały umieszczone dwa różne numery telefonów, które pozwalają na skontaktowanie się z przedstawicielem MM AUTO. Na pierwszy numer możemy zadzwonić, gdy chcemy sprzedać auto na części, a drugi - gdy samochód nadaje się do złomowania. Obok możemy zmienić język strony, by była dla nas jak najbardziej zrozumiała. Do dyspozycji mamy polski, który ukazuje się po wejściu na stronę, a także ukraiński, niemiecki oraz angielski. Na samym końcu znajduje się logo Facebooka, po kliknięciu w które zostajemy przekierowani do strony MM AUTO na tym medium społecznościowym.

Niżej możemy skorzystać z różnych zakładek, obok których zostało umieszczone logo MM AUTO. Na stronie internetowej https://mmauto.info/ możemy skorzystać ze złomowania samochodu, wyceny pojazdu oraz skupu na części. Oprócz tego znajdziemy przekierowanie do strony głównej, części do samochodów wszystkich marek i formularz kontaktowy. 

Jadąc w dół strony napotykamy przekierowania do części samochodowych, a także skupu pojazdów i autokasacji. Znajduje się tam także informacja o sprzedaży części za pośrednictwem Allegro oraz OtoMoto. W celu kontaktu możemy skorzystać z numeru telefonu, czatu działającym w oparciu o technologię Messenger lub Whatsapp. Dzięki temu w najwygodniejszy sposób otrzymamy niezbędne informacje, które pomogą nam sprzedać stary i niepotrzebny samochód.

Dlaczego warto wybrać MM AUTO?

Poniżej właściciel strony umieścił informacje na temat zalet wynikających z wyboru MM AUTO. By ułatwić skanowanie zalet wzrokiem, zostały zastosowane piktogramy opisujące gotówkę, szybką wycenę, natychmiastowy odbiór, dojazd do klienta itd. Dzięki temu doskonale wiemy, na jakich warunkach sprzedajemy nasz pojazd. W dalszej części strony znajduje się znów numer telefonu oraz formularz kontaktowy. Jeśli kogoś przekonały zalety MM AUTO, może śmiało skorzystać z usługi właśnie w tym momencie. By ułatwić nam zadanie, właściciel strony dodał także mapę, która pomoże nam w ustaleniu trasy dojazdu. 

Pod mapą znajdują się zdjęcia i opisy pojazdów, które są aktualnie przeznaczone do sprzedaży na części. Jeśli chcemy zakupić konkretne części, także możemy skontaktować się z przedstawicielem firmy. Poniżej znajdują się informacje jak dojechać do siedziby, jak się skontaktować oraz o profilu firmowym na Facebooku. Możemy znaleźć tam także przekierowanie do różnych kategorii Allegro z podziałem na części do samochodów francuskich oraz do wszystkich samochodów. Kategorie dzielą się na opony i felgi, układ paliwowy, układ elektryczny oraz części karoserii. 

Na dole strony znajdujemy stopkę oznaczoną kolorem czarnym. Są w niej informacje kontaktowe do siedziby firmy, a także spis wszystkich miast, w których możemy znaleźć oddziały MM AUTO. Dzięki temu możemy szybko i łatwo trafić na podstronę miasta, które interesuje nas najbardziej. Oprócz tego znajdziemy tam także wszystkie zakładki, które pomogą nam skorzystać z usług firmy.