Ponad 1000 m2 drewnianych podłóg w 20-tu pomieszczeniach Szkoły Podstawowej nr 13 przechodzi właśnie gruntowną renowację. Prace trwają od 24 czerwca i przebiegają planowo, bez zakłóceń, a koszt ich wykonania wynosi 80 tys. zł.

Nie tylko podłogi odzyskają swój dawny blask. W Raciborskiej 13-tce zdecydowano także o remoncie i wymianie zużytych technicznie urządzeń na przyszkolnym placu zabaw. Korzystają z niego nie tylko uczniowie, ale i dzieci mieszkające w blokach i kamienicach nieopodal szkoły. Zadanie warte 36 tys zł. obejmuje m. in. naprawę huśtawek i zestawu zabawowego (zakres to m.in. wymiana mostu, belek i wzmocnienie i konserwacja konstrukcji). Modyfikacji i wymiany części wymaga też zestaw sprawnościowy znajdujący się na terenie placu zabaw.

Dodatkowo naprawy wymaga ogrodzenie placu, a wymiany piłkochwyty na szkolnym boisku wielofunkcyjnym. Zadania te zostaną zrealizowane jeszcze w sierpniu.

Remotny w SP 13

Ponad 1000 m2 drewnianych podłóg Szkoły Podstawowej nr 13 przechodzi właśnie gruntowną renowację. Remontem objęty jest także plac zabaw. Zobaczcie zdjęcia.