Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Racibórz

Prawie 300 działek dilerskich mógł przygotować 43-latek z amfetaminy, jaką wczoraj znaleźli policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego raciborskiej komendy podczas kontroli drogowej na ulicy Reymonta w Raciborzu. Mężczyzna posiadał również 3 tabletki ecstasy oraz wagę elektroniczną. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Wczoraj tj. 14 maja br. raciborscy patrolowcy na ulicy Reymonta w Raciborzu zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki VW Sharan. 43-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego podczas kontroli zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy, że może mieć on przy sobie środki, których posiadanie jest zabronione. Ich przypuszczenia się potwierdziły. Mężczyzna miał przy sobie amfetaminę, z której można przygotować 285  działek dilerskich. Przy 43-latku znaleziono również 3 tabletki ecstasy oraz wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków.

Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Za czyn którego się dopuścił grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

  • zdjęcie przedstawia Policjanta oraz osobę zatrzymaną podejrzewaną o posiadanie narkotyków
  • zdjęcie przedstawia środki odurzające oraz wagę elektroniczną
  • zdjęcie przedstawia radiowóz oraz zatrzymany pojazd do kontroli