Festiwal Przedsiębiorczości, który odbył się dziś na Zamku Piastowskim w ramach obchodzonych Dni Raciborza pokazał nam, że współpraca samorządu z mieszkańcami, przedsiębiorcami rozwija się coraz bardziej.

Podczas otwarcia festiwalu Prezydent Miasta Dariusz Polowy wyraził szacunek dla mieszkańców, którzy pracują w naszym mieście i dają pracę.

Goście imprezy mogli przejrzeć oferty pracy raciborskich firm oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół zawodowych, uczelni i placówek edukacyjnych.

Przygotowano dla mieszkańców moc atrakcji - od wirtualnych lotów, przez symulatory aut wyścigowych, pokaz kuchni molekularnej, eksperymenty chemiczne, na produkcji czekoladowych smakołyków skończywszy.

Nie zabrakło również stoiska Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora oraz Inkubatora Przedsiębiorczosci Urzędu Miasta w Raciborzu, którzy w swojej codziennej pracy nieustannie dbają o rozwój przedsiębiorczy naszego miasta.

Organizatorem przedsięwzięcia było Wydawnictwo Nowiny przy ścisłej współpracy z Urzędem Miasta Racibórz.

Racibórz innowacyjnym miastem przedsiębiorców

Festiwal Przedsiębiorczości, który odbył się dziś na Zamku Piastowskim w ramach obchodzonych Dni Raciborza pokazał nam, że współpraca samorządu z mieszkańcami, przedsiębiorcami rozwija się coraz bardziej