Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Racibórz

Tikkurila Taika Pearl Glaze to jeden z najbardziej innowacyjnych produktów, jakie obecnie można dostać na rynku, jeśli chodzi o artykuły malarskie. Omawiana farba pozwala na osiągniecie pięknego wykończenia o perłowej konsystencji. To skuteczny sposób, aby uczynić każde wnętrze niepowtarzalnym. Warto wiedzieć, że oryginalne rozwiązania w kontekście aranżacji przestrzeni mieszkalnej stanowią ostatni krzyk mody. Projektanci wnętrz wydają się próbować prześcignąć w prezentowaniu coraz to bardziej nowatorskich pomysłów. Tikkurila Taika Pearl Glaze tworzy na malowanej powierzchni niezwykle efektowne wykończenie. To coś więcej niż znany dotąd połysk lub matt. Ta farba uczyni każdą ścianę dziełem sztuki, poprzez nadanie jej połysku perły. Z powodzeniem może być ona wykorzystywana do malowania ścian we wszystkich pomieszczeniach (również tych, gdzie mamy do czynienia z podwyższoną ilością wilgoci w powietrzu jak łazienka i kuchnia) zarówno na ścianach, jak i sufitach.

Tikkurila Taika Pearl Glaze — niezwykły efekt dekoracyjny

Omawiana farba służy do nadawania powierzchniom niesamowitego, perłowego wykończenia. Występuje w barwach pochodzących ze wzornika kolorów marki Tikkurila (konkretnie: „Efekty dekoracyjne oraz Taika”), a także w odcieniach srebra i złota. Tikkurila Taika Pearl Glaze Silver i Tikkurila Taika Pearl Glaze Gold to opcje, które szczególnie przypadły do gustu amatorom stylu wnętrzarskiego glamour. Jego głównym założeniem jest, że im więcej połyskujących elementów znajduje się w danej przestrzeni, tym lepiej. Glamour stanowi swoisty rodzaj opozycji dla modnego minimalizmu. Co ciekawe, tytułowa farba nada się jednak także do wnętrz, które zostały zaprojektowane w zgodzie z założeniami stylu minimalistycznego. Półpołyskujące, perłowe wykończenie jest w stanie rozświetlić każde wnętrze, szczególnie takie, gdzie liczba przedmiotów znajdujących się w środku jest dość znikoma.

Tikkurila Taika Pearl Glaze: co warto wiedzieć na temat produktu?

Dawniej sądzono, że kolor ścian jest jedynie dodatkiem. Rodzajem ramy, który ma jedynie otaczać elementy wyposażenia domu. Według tamtych założeń ściany miały się nie wyróżniać, a wręcz zlewać w jedną całość. Dziś postrzega się to zagadnienie zupełnie inaczej. Wielu projektantów stara się sprawić, aby farba użyta do malowania ścian wyróżniała się na tle pokoju. Często ma ona być bardziej zauważalna niż komplet wypoczynkowy, sprzęt audio i inne przedmioty wypełniające wnętrze. Niektórzy uważają, że farba jest czymś na wzór wielkoformatowego obrazu. Tikkurila Taika Pearl Glaze potrafi uczynić z niego prawdziwe dzieło sztuki. Jeśli chcesz, aby Twoja sypialnia przypominała światowej klasy galerię, to tytułowa farba jest idealną propozycją dla Ciebie.

Taika Pearl Glaze marki Tikkurila — informacje praktyczne

Farba Taika Pearl Glaze, której producentem jest Tikkurila, zapewnia półpołyskujące wykończenie. Jej wydajność jest imponująco wysoka. Jeden litr produktu wystarcza do pokrycia nawet 12 metrów kwadratowych, jeśli aplikuje się do w prawidłowy sposób. Jeśli chodzi o pojemność opakowań omawianego artykułu malarskiego, to jest on dostępny jedynie w jednej wersji — 900 ml.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z zakupem, to odwiedź Studio Farb Pigmentologia na warszawskim Wilanowie. Sklep mieści się przy ulicy Franciszka Klimczaka 13. Na miejscu można obejrzeć efekty, jakie daje w praktyce Taika Pearl Glaze. To z pewnością będzie pomocne, jeśli chodzi o podjęcie ostatecznej decyzji.