W miniony weekend raciborscy policjanci w trakcie wykonywania obowiązków służbowych ujawnili 3 nietrzeźwych kierowców. Niechlubny rekordzista to 36-letni kierowca opla, który został zatrzymany przez mundurowych z raciborskiej drogówki 2 października bieżącego roku około godziny 16:45 w Raciborzu na ulicy Tarnowskiej.

Nieodpowiedzialny mężczyzna  to 36-letni mieszkaniec Raciborza. Po przebadaniu  w organizmie miał ponad 1 promil  alkoholu.  O dalszym losie 36-letniego kierowcy opla będzie decydował sąd.
 

W związku z powyższym Policja ponownie ,,APELUJE,, do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku i o to by pamiętać , że po wypiciu alkoholu nie należy prowadzić żadnego pojazdu samochodu , roweru, motocykla ! Pamiętajmy , że kierowanie wszelkimi pojazdami na ,, podwójnym gazie ,, jest zabronione nie tylko przepisami prawa ale także zagraża życiu i zdrowiu kierującego ale także stwarza zagrożenie dla innych użytkowników dróg. Brak rozsądku i wyobraźni wśród kierowców był już wiele razy przyczyną tragedii, dlatego pamiętajmy i myślmy o konsekwencjach przed , a nie po fakcie …