Co, gdzie, kiedy, czyli nawigator tygodniowy biblioteki

Tydzień Bibliotek za nami a w raciborskiej bibliotece nadal się dzieje! Spotkanie poświęcone Armenii, zajęcia animacyjne w Klubie Malucha, konkurs wiedzy „Apollo i Boskie Próby” i kolejny maraton planszówek – sprawdź, co przygotowały na nadchodzący tydzień filie i oddziały Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu.

14.05.2019, godz. 17.00
Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
Klub Przyjaciół Biblioteki na Ostrogu
Spotkanie dla członków i sympatyków biblioteki na Ostrogu z mieszkającą w Raciborzu rodowitą ormianką Artsvik Nersesyan pt. „Armenia – kolebka ludzkości”.

15.05.2019, godz. 9.00
Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
Klub Malucha
Wesołe wierszyki, zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, ale przede wszystkim kreatywny rozwój dziecka, miło spędzony czas z książką i pierwszy kontakt z biblioteką… to wszystko w Klubie Malucha na Ostrogu. Temat w maju: w naszym domu.

15.05.2019, godz. 9.00
Filia nr 2 Ostróg, ul. Bielska 12
Klub Malucha: język angielski
Nauka angielskiego poprzez zabawę dla młodszych dzieci wraz z opiekunami. Zajęcia prowadzi nauczyciel ze Szkoły Językowej FOX School.

16.05.2019, godz. 16.00
EUREKA- Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12
Konkurs wiedzy „Apollo i Boskie Próby” R. Riordana
Pytania konkursowe pochodzić będą z trzech pierwszych tomów cyklu „Apollo i Boskie Próby”: „Ukryta wyrocznia” (tom I), „Mroczna przepowiednia” (tom II), „Labirynt Ognia” (tom III). Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane są do 14 maja w filiach i oddziałach biblioteki.

17.05.2019, godz. 15.00
Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
Pograjmy razem! Klub Gier Planszowych
Lubisz gry, a nie masz z kim grać? Chcesz kreatywnie spędzić czas po lekcjach lub pracy – niekoniecznie siedząc przed TV lub komputerem? Te spotkania są dla Ciebie! Organizator zapewnia pokaźny zbiór planszówek, ale oczywiście każdy może przynieść ulubioną grę.

Co, gdzie, kiedy, czyli nawigator tygodniowy biblioteki

Tydzień Bibliotek za nami a w raciborskiej bibliotece nadal się dzieje! Spotkanie poświęcone Armenii, zajęcia animacyjne w Klubie Malucha, konkurs wiedzy „Apollo i Boskie Próby” i kolejny maraton planszówek – sprawdź, co przygotowały na nadchodzący tydzień filie i oddziały Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu